Каталог
Каталог
Останні додані

    Ваш кошик порожній!

Що для нас важливо
Що для нас важливо
Інтер’єрний текстиль «Гармонія» – це не просто постіль або скатертини з серветками, які мають бути у комплектації кожної домівки. Це концепція щасливого часу, проведеного з коханими. Чи то буде сьогодні тиха сімейна вечеря або галаслива зустріч – вирішувати вам! Ми просто допомагаємо швидко перевдягнути інтер’єр і створити потрібний настрій.

Попри розмаїття у виборі сучасних тканин, лляні виробі займають лідируючі позиції завдячуючи якості та функціональності. І нічого дивного, адже ця преміальна тканина має чимало переваг – екологічність та гіпоалергенність, гігроскопічність та повітропроникність, бактерицидні властивості та неповторний тактильний комфорт .


Аби зрозуміти льон, не потрібно багато часу. Доторкніться до цієї фактури. Роздивіться візерунок ниток, відчуйте, навіть, аромат сіна. Натуральність цієї тканини швидко закохує в себе. І ми потрапили до його найпалкіших шанувальників!

Як ми це робимо
Маючи досвід з 2003 року та сучасно оснащений повний цикл виробництва, ми маємо змогу приділити увагу кожній деталі, починаючи від першого штриха олівця дизайнера на ескізі аж до останього швейного стібка та естетичного пакування.
Ми надихаємося звідусіль: від унікальної техніки української косівської кераміки до всесвітньо відомої творчості Ван Гога. Спочатку малюємо ручний ескіз та експериментуємо з колористикою. Для вдалих ескізів створюємо програмне забезпечення та розпочинаємо виробництво.
Наша історія

Все починалося у далекому 2003 році з невеликого сімейного бізнесу, який втілював у життя мрію власниці бренду Ірини Приходько займатися улюбленою справою – рукоділлям та облаштуванням оселі.


Сьогодні у нас виробництво та 3 магазини у Києві, власна дизайн-студія, свій дослідницький центр та відділ розробок. Ми постійно вчимось, вдосконалюємось, надихаємося новими трендовими образами та колористикою на виставках і у подорожах. Та радіємо, що сьогодні якість продукції бренду Гармонія вже оцінили не тільки клієнти з України, а й з США, Канади, Франції, Німеччини та Австралії.

О нас

Про нас

Garmoniya © 2023
Адрес: 03067, Україна, м. Київ, вул. Машинобудівна, 46
Телефоны:+38 (044) 499-00-62, +38 (067) 225-20-80,
Электронная почта: sale@garmoniya.ua